Przedszkole, ale jakie?

Wybór właściwego przedszkola dla naszego dziecka to bardzo poważne i niezwykle istotne przedsięwzięcie. Świat zmienia się w zawrotnym tempie, a z nim Polska. Znajomość języków obcych staje się podstawowym warunkiem odniesienia sukcesu zawodowego w dorosłym życiu. Dlatego ważne jest, aby rozpocząć naukę języków jak najwcześniej. Językiem biznesowym na całym świecie jest angielski i od jego nauki należałoby rozpocząć edukację naszego dziecka, z myślą o zapewnieniu mu w przyszłość dobrego startu.

W Warszawie, w spokojnej okolicy, na pograniczu dzielnic Białołęka i Targówek, funkcjonuje prywatne przedszkole świadczące wysoką jakość usług. Jest to przedszkole językowe Warszawa o wdzięcznej nazwie „Przygoda z naturą”. Cechuje go indywidualne podejście do dzieci umożliwiające każdemu dziecku rozwijanie jego talentów.

W przedszkolu wprowadzona jest naturalna dwujęzyczność, języki polski i angielski. Stosowana jest tu metoda immersji, czyli tak zwane zanurzenie w języku. Jest to metoda kanadyjska, wynaleziona w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Uważa się, że jest to obecnie najskuteczniejsza metoda nauki języka obcego.

Dzieci uczą się języka obcego w sposób naturalny wręcz automatyczny, szybko i z łatwością. Nauka polega na zabawie i sprawia im radość oraz przyjemność, więc poznanie obcego języka odbywa się błyskawicznie. Dzieci są z natury ciekawe, chętnie poznają nowe dla nich rzeczy, wykorzystujemy to i dzięki odpowiedniemu podejściu do naszych małych uczniów, osiągamy zdecydowanie wyższy poziom znajomości języka obcego niż podczas tradycyjnego nauczania.

Rodzice, zainteresowani wczesną edukacją swoich dzieci, powinni rozpatrzyć ofertę „Przygody z naturą”.